Rubriky
BETTA

Bavlněný polštářek Mr. Fox Wolfie: ideální společník pro váš spánek, rozměry 40 x 30 cm!


Skvělý společník pro příjemný spánek

Bavlněný polštářek Mr. Fox Wolfie je ideálním společníkem pro váš spánek. Díky své měkoučké výplni jako obláček vám poskytne příjemné usínání i krásný spánek. Kromě toho se celkový design Mr. Fox hodí i pro děti, kdy může být skvělým podnětem pro rozvíjení jejich fantazie.

Hravý styl designérů značky Mr. Fox

Polštářek je vytvořen v hravém stylu designérů značky Mr. Fox. Jeho zachycení je velmi kreativní a hravé, což představuje nejen měkké potěšení pro vás, ale také pro vaše nejmenší. Jeho rozměry jsou 40 x 30 cm, takže se snadno vejde na vaše oblíbené místo.

Kde si ho můžete zakoupit?

Pokud jste zaujatí a chtěli byste si bavlněný polštářek Mr. Fox Wolfie zakoupit, můžete si ho objednat na webových stránkách Kupsinabytek.cz. Tam najdete mnoho dalších zajímavých produktů, takže se rozhodně vyplatí nakouknout. Navíc tento konkrétní bavlněný polštářek stojí pouze 299 Kč, což se slevou 33% určitě stojí za to.

Závěr

Bavlněný polštářek Mr. Fox Wolfie je skvělým společníkem pro váš spánek i pro vaše nejmenší. Jeho měkká výplň připomíná obláček, jeho hravý styl značky Mr. Fox zaujme každého a rozměry jsou velmi praktické. Pokud si ho chcete zakoupit, určitě se podívejte na webové stránky Kupsinabytek.cz, kde si ho můžete objednat za velmi přijatelnou cenu.