Rubriky
BETTA

Běhoun Floorita Coure – obří kousek uměleckého běžeckého potahu pro váš interiér


Kobarce italské značky Floorita – odolnost a originalita

Co když vám řekneme, že existuje koberec, který toho hodně vydrží, takže si ho můžete dát klidně hned ke kuchyňské lince? Koberce italské značky Floorita jsou totiž vysoce odolné, lze je prát na 30 °C a ještě k tomu jsou nápadité. Takovou kombinaci těžko pohledat. Jsou navíc vyrobeny ze směsi polyesterové a bavlněné žinylky, díky čemuž toho hodně vydrží.

Dopřejte si běhoun Floorita Coure a nejenže vaše podlaha bude krásná, ale bude i bezpečná a pohodlná na chůzi.

Bezpečnostní běhoun pro každou místnost

Hodí se i na místa, která jsou pod velkou zátěží jako třeba kuchyně (abyste i na dlaždicích měli nohy v teple) nebo chodba. Ale stejně tak je můžete dát pod kávový stolek, pohovku nebo třeba k posteli. Hodí se kamkoliv, kde chcete mít skvěle vypadající a bezpečnou podlahu.

Originální design běhounu Floorita Coure

Vlastní motiv je na koberec vytištěn pomocí vysoce kvalitního digitálního foto tisku. Běhoun Coure tak bude působit jako umělecké dílo, které dodá vašemu interiéru náladu a styl.

Limity v rámci výroby – drobné odlišnosti na běhounu Floorita Coure

Dobré vědět: Jelikož výrobce stříhá jednotlivé kusy běhounů z jedné role, může se výsledný produkt drobně lišit v délce a zároveň i výrazněji odlišovat od designu na ilustračních fotografiích. Nelekněte se ani pokud se bude od fotografie drobně odlišovat v barvě, k čemuž dochází zejména kvůli rozdílné kalibraci barev na monitoru.

Získejte svůj originální běhoun Floorita Coure již nyní na https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/behoun-floorita-coure-60-x-240-cm/ a těšte se na pestrobarevný a odolný kousek, který ozvláštní váš domov.