Rubriky
BETTA

Černá dřevěná jídelní židle Teulat Nara: Elegantní a výjimečný kousek do vaší jídelny

Jídelní židle Nara od značky Teulat ve své zdánlivé jednoduchosti skrývá řadu propracovaných detailů. Každá její linie a křivka dokonale zapadají do celkového designu dřevěné židle v černém provedení. Nara skvěle doladí interiéry zařízené ve skandinávském či minimalistickém stylu.

Elegantní design s propracovanými detaily

Jídelní židle Nara od značky Teulat je především o minimalismu a jednoduchosti. Výsledný efekt je však velmi výjimečný. Z černého dřeva vzniká jednoduchá a přitom propracovaná židle s kulatým opěradlem a nohama, které se od sebe mírně rozcházejí. Detaily jako zdobné kovové šrouby na spodní straně sedáku, či nýtované spoje na nohách, židli dodávají na originalitě.

Stylová a praktická

Sedák jídelní židle Nara je tvarovaný tak, aby co nejpřesněji kopíroval křivky těla. Pevná a dobře vyvážená konstrukce umožňuje sedět na židli dlouhé hodiny. Tento kousek nábytku je vhodný nejen do domácnosti, ale i do kanceláře či restaurace.

Přestože se Nara vynikajícím způsobem hodí do interiéru s minimalistickým designem, je to jen věc v kombinaci s jinými styly se zelení na místě. Například, kromě květin ve váze můžete použít i travu v atriách, která okamžitě poskytne pocit přírody.

Kolekce Teulat Nara

Podívejte se na celou kolekci Teulat Nara a vytvořte si jednotný základní sedací nábytek pro celý byt. Kromě jídelní židle se totiž v kolekci Nara nachází také stylové lounge křeslo v obdobném designu, které vám umožní vytvořit v obývacím pokoji nebo na balkóně vyčerpávající a pohodlné místo k odpočinku.

Jídelní židle Nara

Černá dřevěná jídelní židle Teulat Nara je elegáním a výjimečným kouskem do vaší jídelny. Pokud si ji objednáte, budete nadmíru spokojeni s kvalitou a praktičností tohoto nábytkového kusu. Pokud máte zájem si ji pořídit, můžete tak učinit na níže uvedeném odkazu:

https://www.isolund.cz/produkt/cerna-drevena-jidelni-zidle-teulat-nara-2