Rubriky
BETTA

Costa – luxusní zahradní židle Nardi Antracitově šedé barvy s područkami

Zahradní nábytek se v posledních letech dostal do popředí zájmu. Lidé si stále více uvědomují, jaký přínos může mít pobyt na čerstvém vzduchu na jejich psychické a fyzické zdraví. To je důvod, proč se stává zahradní nábytek součástí našich domů. Pokud hledáte zahradní židli, která je nejenom krásná, ale i pohodlná a vybavená funkcemi, určitě byste měli zvážit zahradní židli Costa od značky Nardi.

Hledání inspirace v retro stylu

Židle Costa hledá inspiraci a koncept u židlí vyráběných v 60. letech 20. století. Design má příjemný nádech retro stylu, který se jen tak neomrzí. Židle je velmi moderní a elegantní a skvěle se hodí k různým stylům zahrady nebo interiéru. Snadno se přizpůsobí vašemu vkusu a stylu.

Využití pro venkovní použití

Celoplastové zpracování židle zajišťuje vhodnost pro venkovní použití – na zahradu, do altánu, apod. Židle odolává slunečnímu záření, dešti a sněhu a nemusíte se bát jejího poškození. Samozřejmostí je také odolnost proti UV záření, takže barva zůstane stále krásná a nedojde k vyblednutí.

Možnost stohování

Příjemným bonusem je možnost židle stohovat. Pokud chcete uvolnit místo pro jiné příležitosti, můžete jednoduše židle složit a uskladnit. Je to velké plus, zejména pokud máte omezenější prostor na zahradě.

Vhodná do interiéru i exteriéru

Židle se skvěle hodí do interiéru i exteriéru. Pokud máte zimní zahradu, můžete si židle umístit tam a vychutnávat si tam např. svou snídani. Židle se skvěle hodí i k záhonům, kde si můžete odpočinout a relaxovat po namáhavé práci.

Zahradní židle Costa od firmy Nardi

Je zcela jasné, že zahradní židle Costa od značky Nardi jsou fantastickou možností pro každého, kdo hledá pohodlné, moderní a elegantní kus nábytku do zahrady. Pokud tedy hledáte zahradní židli, která bude splňovat všechny vaše nároky, určitě nemůžete nic špatného udělat, pokud si vyberete právě tuto úžasnou zahradní židli.

Nepřemýšlejte tedy dlouho a pořiďte si ji dříve, než bude příliš pozdě. Zahradní židle Costa od značky Nardi vám nabízí skvělou kvalitu a pohodlí v kombinaci s moderním designem, který zaujme úplně každého!

Zde najdete židli Costa na www.maliboo.cz