Rubriky
BETTA

Elegantní jídelní židle Norman v tmavě šedé barvě s dubovou podnoží od Scandi


Elegantní jídelní židle Norman od Scandi

Elegantní jídelní židle Norman zaujme svým okouzlujícím designem, ale také komfortem, kterým se můžete těšit při každém posezení. Kaučuková podnož v dubovém dekoru a příjemný sametový sedák s prošíváním zajišťují maximální pohodlí a prožitek z posezení. Židle bude klenotem každého moderního i klasického interiéru.

Tmavě šedá barva a sametový materiál

Jedinečný design spojuje hravost se stylem a elegancí. Designéři značky Scandi se při vytváření této jídelní židle inspirovali moderními trendy a čistými liniemi. Místo klasického dřevěného sedáků, se rozhodli pro sametový materiál, který jídelní židli dodává neobyčejnou originalitu. Tmavě šedá barva pak vytváří luxusní a sofistikovaný dojem.

Jídelní židle Norman

Kvalitní provedení

Kvalita a detaily jsou pro výrobce Scandi naprosto zásadní. Tato jídelní židle je vyrobená z pevného kovového rámu, který je potažený kaučukovou podnoží. Tento materiál je nejen odolný vůči poškození, ale také zaručuje stabilitu a bezpečnost. Sametový sedák je pak prošívaný na květinový vzor, což dodá židli ještě větší půvab a eleganci.

Detail jídelní židle

Doplněk do vašeho interiéru

Elegantní jídelní židle Norman vám nabízí nejen dokonalý komfort, ale také možnost dokonalého sladění s vaším interiérem. Tato jídelní židle se hodí do obývacího pokoje, kuchyně, ale také do jídelny. Zkrátka, tam, kde chcete vytvořit příjemnou a stylovou atmosféru.

Jídelní židle Norman v interiéru

Navštivte náš eshop a objednejte si elegantní jídelní židle Norman v tmavě šedé barvě s dubovou podnoží od značky Scandi.