Rubriky
BETTA

Kvalitní saténové povlečení Ema Regina – velikosti 140 x 200 cm, 70 x 90 cm + 40 x 40 cm


Povlečení z jemného a příjemného bavlněného saténu

Chcete mít moderní ložnici a v ní ložní prádlo, které bude jak krásné, tak praktické? Obojí zaručí luxusní povlečení vyrobené z jemného a velmi příjemného bavlněného saténu. Tento materiál je u zákazníků velmi oblíben pro své vynikající užitné vlastnosti.

Užitné vlastnosti materiálu

Bavlněný satén neklouže, nestudí a není nutné ho žehlit. To jsou jeho největší přednosti, které oceníte nejen při péči o ložní prádlo, ale hlavně při spánku. Navíc, povlečení je z obou stran stejné a má zapínání na zip. Nemusíte se tedy trápit při hledání správné strany k posteli.

Tři součásti v jednom balení

Povlečení Ema Regina není jen klasický povlak na přikrývku. Součástí tohoto setu jsou totiž tři různé velikosti, díky kterým bude vaše ložnice ještě útulnější. Kromě klasického povlaku máte v balení i povlak na malý polštář 40 x 40 cm a na polštář 70 x 90 cm. Souprava je tak ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout v plnohodnotném prostředí.

Povlečení, které se hodí do každé ložnice

Povlečení Ema Regina je vyráběno v neutrálních barvách, které se hodí do každé ložnice. Tento set si oblíbí každý, kdo si zakoupí praktické a současně krásné ložní prádlo. Rozhodněte se pro povlečení Ema Regina a užijte si pohodlný spánek i dojemné ráno.

Koupit povlečení Ema Regina na nabytekprozivot.cz

Obrázek povlečení

Obrázek povlečení

Obrázek povlečení