Rubriky
BETTA

Moderní designový klenot – černý lustr ASIR EFSUN

Lustr EFSUN je ve svém černém dekoru nápadný, a hlavně ve své nakloněné poloze upoutá pozornost každého. Jeho vzhled uchvátí nejen moderní nadšence, ale i ty, kteří upřednostňují tradičnější styl.

Variabilnost polohy lustru EFSUN

Variabilnost polohy lustru EFSUN Vám nabízí jistou hravost, sami si můžete vybrat v jaké poloze lustr chcete mít. V útulné kuchyni může být skvělým doplňkem nad stůl, ale taktéž se může krásně uplatnit v každé další místnosti.

Vyroben z kovu

Lustr EFSUN je vyroben z kovu, což mu dodává robustní vzhled. Bez ohledu na to, jestli je umístěn na stropě, nebo zakotvený podle jiných designových představ.

Rozměry lustru

Určitě by vás zajímaly rozměry tohoto designového klenotu. Lustr EFSUN má rozměry 100 x 8 cm a výšku 104 cm. Navíc je nastavitelná výška od 35 do 100 cm. Takto si můžete jednoduše namístit správnou výšku podle toho, jaký prostor máte k dispozici.

Stínítka lustru

Průměr stínítka lustru EFSUN je 8 cm a výška stínítka je 100 cm, díky čemuž může být prostor osvětlen efektně a elegantně.

Lustr EFSUN

Typ objímky

Pokud se budete rozhodovat pro koupi tohoto lustru, může být pro vás důležitá informace o typu objímky. Lustr EFSUN má 2 x E14 objímku, čímž je zajištěna kvalitní a dostatečná světelná zdroj.

IP kód

Lustr EFSUN má IP kód IP20, což znamená, že je chráněn proti nežádoucímu vniknutí pevných těles menších než 12,5 mm.

Maximální výkon lustru

Maximální výkon lustru EFSUN je 40 W, takže s ním můžete kromě řádného osvětlení vytvořit i velmi pohodlnou atmosféru, ve které si užijete naprosté pohodlí.

Tak co říkáte? Zajímavý vzhled a možnost variabilnosti polohy, to je právě ten správný kus, který by se mohl hodit do Vašeho bytu nebo domu. A my vám rádi doporučíme obrázek produktu, kde si můžete tento lustr prohlédnout a jistě si najdete tu svou kousek.


Lustr EFSUN