Rubriky
BETTA

Modrý pléd Euromant Basics s bavlnou, 140 x 180 cm

Taková správná deka by měla mít své místo v každém interiéru. Přehozená přes sedačku nebo vaše oblíbené křeslo bude vypadat nejen elegantně, ale hlavně zútulní jakýkoliv prostor.

Kvalitní materiál pro příjemný pocit na dotek

Modrý pléd Euromant Basics o rozměrech 140 x 180 cm je vyroben z kvalitních materiálů s převahou bavlny, díky čemuž je velmi příjemný na dotek. Když se pod něj schováte při televizním večeru, rychle poznáte rozdíl oproti běžným syntetickým dekám.

Vhodná doplňková součást interiéru

Modrá barva plédě sladí prakticky s každým interiérem. Můžete ji umístit do obývacího pokoje jako doplňkový prvek ke křeslům a sedačce, ale i do ložnice na postel nebo zastrčenou v obývacím koutku.

Kesování pro vyšší odolnost

Modrý pléd Euromant Basics má okraj kesováním zpevněný, což mu zaručuje vyšší odolnost proti roztrhání a celkově mu dodává na atraktivnosti.

Doporučení

Pokud si potrpíte na příjemný pocit na dotek, kvalitu a krásu v jednom, tak je tento pléd tím pravým výběrem pro vás. Navíc, pokud si zakoupíte více plédů, můžete je při delších zimních večerech spojit dohromady a vytvořit si tak teplou a příjemnou deku na celý gauč.

Nenechte si ujít uvedenou akční nabídku, kde můžete tento krásný pléd zakoupit za speciální cenu.

Modrý pléd Euromant Basics s bavlnou, 140 x 180 cm

Tento pléd je bezesporu dobrým investicí do vašeho interiéru, ať už v zimních měsících či v jakémkoliv jiném období roku. Určitě vám udělá radost nejen při každodenním relaxování, ale také při posezení s rodinou a přáteli.