Rubriky
BETTA

MT Prošívaný potah na matraci 80/200 cm – recenze a doporučení

Potah matrace je vyroben z kvalitního materiálu jersey, je prošívaný, má zip pro snadné vyjmutí matrace. Potah lze prát při 40 ° C. Doporučuje se potah prát nejméně jednou za šest měsíců. Vysoká gramáž a kvalitní tkanina, zaručuje pohodlný spánek.

Vysoká kvalita materiálu

Potah je příjemný na dotek, prodyšný a plně funkční. Velmi dobrá volba pro ty, kteří kladou velký důraz na zdraví a pohodlí spánku.

Tří prošitých vrstev materiálu

Potah je vyroben ze tří prošitých vrstev materiálu, kde spodní vrstvu tvoří flizelín. Tento design zvyšuje pohodlí a podporuje bezproblémový spánek. Všechny švy jsou obšity, aby se zabránilo třepení okrajů materiálu.

Praktičnost a pohodlí

Potah matrace je vyroben pro maximální praktičnost a pohodlí. Díky kvalitnímu zipu můžete snadno vyjmout matraci a potah prát. Materiál je navíc prodyšný, takže se v něm nebudete potit a bude vám příjemně i v letních měsících.

Dodávka v bílé barvě

Potah dodáváme v bílé barvě, která se velmi hodí do každého typu interiéru. Navíc se snadno kombinuje s dalšími dekoracemi v místnosti.

Univerzální cena a výška

Cena tohoto potahu matrace je univerzální a platí pro matrace výšek 10 – 20 cm. Po zakoupení budeme potřebovat informace o výšce vaší matrace, na kterou potah ušijeme.

Celkově lze říci, že tento prošívaný potah na matraci 80/200 cm je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít pohodlný, zdravý a relaxační spánek. Doporučujeme prát potah nejméně jednou za šest měsíců, abyste si udrželi vysokou kvalitu materiálu a zaručili si příjemný spánek i nadále.

Pro více informací a nákup si můžete prohlédnout produkt na našem webu www.velkynabytek.cz/produkt/mt-prosivany-potah-na-matraci-80-200-cm.