Rubriky
BETTA

Nové Altavola Chromové závěsné světlo Soul CO 42 cm – dokonalý doplněk vašeho interiéru

Závěsné světlo Soul CO je kombinací inspirace, elegance a nejmodernějšího industriálního designu. Chromované kování s černými prvky dokonale zapadají do tohoto modelu. V kombinaci s retro žárovkou dodávají příjemný vizuální efekt. Toto světlo si zaručeně získá své místo ve vašem domě!

Jedinečná kombinace designu a funkcionality
tohoto závěsného světla zaručí, že zapadne do charakteru vaší kuchyně, restaurace nebo baru. Kombinace chromovaného kování s retro žárovkou je elegantní a atraktivní zároveň. Je to dokonalý doplněk k vašemu interiéru, který dodá vášmu prostoru nezaměnitelný vzezření.

Specifikace závěsného světla:

  • Šířka: 42 cm
  • Výška: 18 cm
  • Délka: 150 cm
  • Barva světla: teplá
  • Žárovka: 3x E27/230V/40W, která je součástí balení.

Zkombinujte si ho s celou sérií v různých provedeních a získáte tak nezaměnitelný celek. Živý a kreativní design tohoto světla propůjčuje vašemu interiéru osobitý punc. Altavola Chromové závěsné světlo Soul CO se snadno instaluje a poskytuje požadované osvětlení s minimálním úsilím.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem. Tím zajistíte, aby vaše nové závěsné světlo Soul CO vypadalo vždy jako nové a mohlo vám sloužit dlouhé roky.

Objednejte si toto světlo ještě dnes a posuňte svůj interiér k dalšímu levelu. Nebojte se zkusit nové trendy a řekněte světu, co se vám líbí. Investujte do toho, co vám udělá radost a vytvořte si prostor, který bude vaším útočištěm plným světla a tepla.

Soul CO Swag Light

V souladu s naší filozofií poskytujeme vždy kvalitní produkty, které jsou navrženy tak, aby společně s vámi vytvářely harmonické a elegantní prostředí. V našem sortimentu najdete vše od nábytku až k designovým doplňkům a vše, co si můžete přát. Navrhněte si svůj vlastní interiér pomocí našich produktů a dejte svému domovu nový vzhled.

Altavola light products