Rubriky
BETTA

Nové elastické prostěradlo ze žerzejového materiálu ve světle zelené barvě – rozměry 150/200 cm


Toto napínací prostěradlo od NOVEL bude Vaší posteli slušet. Jednobarevné žerzejové prostěradlo o rozměrech cca 150 x 200 cm je vyrobeno z čisté bavlny ve světle zelené barvě a díky pružné obvodové gumě padne Vaší matraci jako ulité a nebude se shrnovat.

Výhoda: výrobek nevyžaduje žehlení

Kvalitní doplněk do Vaší ložnice, který si oblíbíte! – 286 LIPOVÁ – 150X200CM – 100% BAVLNA/ŽERZEJ.

Novel elastické prostěradlo žerzej světle zelená 150x200cm

Výroba prostěradla z žerzejového materiálu poskytuje několik výhod. Jednou z nich je například to, že se prostěradlo snadno přizpůsobí tvaru Vaší matrace a nikdy se nezkřiví. Díky tomu bude Vaše postel vždy působit jednotným a upraveným dojmem.

Dále je žerzejový materiál velmi příjemný na dotek. Jeho jemnost a měkkost zaručují komfortní spaní. Navíc žerzej nemá sklony ke žmolkování a nemačká se, takže se na povrchu nevytvářejí nevzhledné vrásky.

Výhodou tohoto elastického prostěradla od NOVEL je také to, že výrobek nevyžaduje žehlení. Díky tomu si ušetříte spoustu času a usnadníte si tak péči o svou domácnost.

Zkrátka, nové elastické prostěradlo od NOVEL je praktickým a esteticky působivým doplňkem do Vaší ložnice, který Vás určitě nadchne.

Pokud máte zájem si tento výrobek zakoupit, můžete si ho objednat na webu www.nabytekted.cz.