Rubriky
BETTA

Rozkládací pohovka Leon 226 cm od Bobochic Paris – recenze a cena

Kolekce pohovek Leon vás na první pohled zaujme svým jemným minimalistickým designem, který dodá vašemu obývacímu pokoji nadčasový nádech francouzské elegance. Pohovku totiž můžete během pár vteřin rozložit na pohodlné lůžko pro neočekávané hosty i jiná příležitostná přespání. Zároveň pohovka poskytuje úložný prostor o rozměrech 188 x 58 x 24 cm.

Nechte se nalákat ilustračním videem:

O značce:

Tým designérů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 letou zkušenost v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropě pod jejich přísným dohledem. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativity. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic Paris vášní.

Rozkládací pohovka Leon 226 cm od Bobochic Paris

Leon je především vhodný pro menší prostory, jako jsou například byty nebo garsonky. Díky svému designu se ale skvěle přizpůsobí jakémukoliv interiéru. Pohodlné velké sedadlo může sloužit také jako prostor k odpočinku při sledování televize nebo jako místo pro příjemný posezení s rodinou a přáteli.

Jednou z nejsilnějších stránek této pohovky je její snadná a rychlá transformace na lůžko.

Řešení pro pohodlné spaní - Komfort lůžka

Díky speciálnímu polohovacímu systému s pevným a odolným rámem z odpružených ocelových lamel a osvědčenými vysokokvalitními polyuretanovými pěnami je spaní na Leóni velmi pohodlné a zdravé, a to i nad dlouhou dobu.   Více informací najdete přímo na stránkách výrobce: Rozkládací pohovka Leon 226 cm od Bobochic Paris.

Délka pohovky ve vysunutém stavu činí 226 cm, což je více, než si vůbec můžete přát.  Pohovka je zároveň velmi stabilní a nárazuvzdorná, což od ní můžete očekávat i po letech používání.

Přestože se vám na první pohled může zdát cena za tak kvalitní a krásnou pohovku vysoká, po delší době používání vám určitě přijde, že jste si do obývacího pokoje pořídili garanci komfortu a stylu, která se vám vyplatí.