Rubriky
BETTA

Růžové městečko 03 – dětský koberec o rozměru 120 x 150 cm z WI

Dětský koberec se stal významnou součástí dětského pokoje. Jedná se o praktický a zároveň estetický doplněk, který dokáže zútulnit prostor a přidat mu na pohodlí. Pokud hledáte pro své dítě ten pravý koberec, přinášíme vám kousíček, který rozhodně stojí za pozornost. Jedná se o dětský koberec z WI o rozměru 120 x 150 cm s názvem Růžové městečko 03.

Venkovská idylka na koberci

Barevný koberec zobrazující venkovská stavení se silnicemi, domy, řekou, přechody pro chodce, nemocnicí, ovčí farmu a mnoho dalšího není jen skvělým podkladem pro hraní autíček a panenek, ale také dokáže rozvíjet fantazii vašeho dítěte a pomáhat mu lépe se orientovat v okolním světě.

Kromě toho, že koberec je hezký na pohled, poskytuje také mnoho dalších výhod.

Zútulněte dětský pokojíček

Pokud máte pocit, že dětský pokoj vašeho potomka působí chladně a stroze, je tento koberec tou správnou volbou. Moderní a skvělá dekorace do dětského pokoje dokáže okamžitě proměnit dětský pokojíček v oázu klidu a pohodlí. Vzhledem k tomu, že koberec je velký a má živé barvy, stane se ihned dominantním prvkem v pokojíčku a celkově se promítne do interiéru.

Lépe se čistí

Děti bývají obzvláště neukázněné, což se často projevuje v podobě místa, kde se pohybují. Pokud byste se rádi vyhnuli častému praní koberce, důležitou vlastností je, že tento koberec má hladkou strukturu, což zjednodušuje jeho čištění. Navíc je atestován, takže můžete mít jistotu, že je zdravotně nezávadný a bezpečný pro vaše dítě.

Jasné barvy

Jednou z výhod tohoto kousku je také živé a jasné barvy, které se neblednou ani po čase. Navíc je vzhledem k množství barev a detailů tento koberec vhodný jako dárek pro dívky, které neodolají venkovské idylce a hraní si s autíčky na koberci.

Výsledek?

Pokud hledáte pro své děťátko moderní a praktickou dekoraci, která dokáže zútulnit prostor a vytvořit pro něj příjemnější prostředí, je tento dětský koberec pro vás tou správnou volbou. A pokud jste se rozhodli jej zakoupit, můžete tak učinit na webových stránkách firmy Atcomplet, konkrétně na této adrese: https://www.atcomplet.cz/produkt/wi-detsky-koberec-120-x-150-cm-ruzove-mestecko-03. Můžete si být jisti, že s tímto kouskem neuděláte chybu a vaše děťátko ho bude milovat.