Rubriky
BETTA

Styl a elegancia v kuchyni – Granitový dřez s baterií MEXEN ANDRES v černé a stříbrné/chromové kombinaci


Styl a elegancia v kuchyni – Granitový dřez s baterií MEXEN ANDRES

Kuchyně je místem, kde trávíme většinu času, a proto je důležité, aby byla nejen praktická, ale také esteticky působivá. Granitový dřez s kuchyňskou baterií MEXEN ANDRES v černé a stříbrné/chromové kombinaci je dokonalou volbou pro každou moderní kuchyni. Tento dřez má krásné čisté linie, které budou skvěle ladit zejména s moderní kuchyňskou linkou.

Jaké jsou rozměry granitového dřezu s kuchyňskou baterií MEXEN ANDRES?

Granitový dřez s kuchyňskou baterií MEXEN ANDRES v černé a stříbrné/chromové kombinaci se vyznačuje rozměrem 100 x 50 x 20 cm. Hloubka větší komory činí 19 cm, menší komory 11,5 cm. Rozměry větší komory jsou 43 x33 cm, menší komory 34 x 17 cm. Průměr odtoku činí 9 cm, a dle typu se jedná o zapuštění dřezu do desky stolu. Dřez má černá-stříbrnou barvu a materiál, ze kterého je vyroben, je granit (80% granitové kamenivo, 20% pryskyřice).

Dále je důležité zmínit, že granitový dřez s kuchyňskou baterií MEXEN ANDRES disponuje přepadovým otvorem a otvory pro baterii a automat (celkem 2 ks). Tento dřez lze instalovat s odkapávačem na levou nebo pravou stranu a je vysoce odolný proti poškrábání a změně barvy. S výhodou se vyznačuje také odolností proti tepelným šokům, které v kuchyni mohou vznikat.

Velkou výhodou tohoto dřezu je také snadno čistitelný povrch, který usnadní údržbu celé kuchyně. Pokud máte zájem o další úpravy, jsou na dřezu dva dodatečné vyfrézované otvory pro samoděrování s průměrem 3,5 cm.

Kuchyňská baterie – jaké vlastnosti nabízí?

Granitový dřez s kuchyňskou baterií MEXEN ANDRES se dodává spolu s kuchyňskou baterií, která je vyrobena z mosazi s chromovou barvou. Hlava této kuchyňské baterie disponuje keramickou úpravou, a dále také perlátor, který slouží ke snížení průtoku vody a k urychlení proudění. Výška baterie činí 33,5 cm a rozsah výtoku je 18 cm, takže je vhodná pro většinu kuchyňských dřezů. Všechny tyto vlastnosti zaručují, že je tato kuchyňská baterie praktickou a spolehlivou volbou do každé kuchyně.

Dejte své kuchyni styl a elegantní nádech s granitovým dřezem a kuchyňskou baterií MEXEN ANDRES, která vám nabízí vše potřebné pro praktickou a elegantní kuchyni. Nezapomeňte si prohlédnout produkt na stránkách https://www.isolund.cz/produkt/granitovy-drez-s-kuchynskou-baterii-mexen-andres-cerny-stribrny-chrom a udělejte si tak svoji vlastní představu o tom, jak by mohl váš nový dřez s baterií vypadat.