Rubriky
BETTA

Stylový světle šedý bavlněný ubrus Blomus pro dokonalou tabuli, rozměry 140 x 220 cm


Stylový světle šedý bavlněný ubrus Blomus pro dokonalou tabuli

Bavlna jako nejlepší volba pro dokonalou tabuli

Prostřete stůl v přírodním duchu pomocí bavlněných ubrusů, ubrousků i běhounů. Bavlna je totiž materiál, který se snadno udržuje a zároveň je příjemný na dotek. Svou oblibu si získala už v minulosti a stále je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro domácí textil.

Značka Blomus se nezaměřuje jen na design, ale také na kvalitu a funkčnost. Díky tomu si můžete být jisti, že jejich produkty budou plnit svůj účel a vydrží vám po dlouhá léta. Prostření stolu pak bude nejen krásné, ale také praktické.

Stylový ubrus od značky Blomus

Pro dokonalou tabuli vám může posloužit světle šedý bavlněný ubrus od značky Blomus s rozměry 140 x 220 cm. Jedná se o jednoduchý, ale elegantní kousek, který může dokonale doplnit vaši tabuli.

Bavlněný ubrus je příjemný na dotek a velmi snadno se udržuje. Navíc, světle šedá barva je velmi universální a hodí se ke všem ostatním doplňkům. Pokud chcete mít skutečně dokonalou tabuli, tento ubrus by neměl chybět.

Udržování bavlněného ubrusu

Samotná péče o bavlněný ubrus je velmi jednoduchá. Lze ho prát v pračce na 60 °C, takže se nemusíte bát ani případných skvrn. Prodloužit jeho životnost můžete také tím, že ho nebudete sušit v sušičce prádla, ale necháte ho volně uschnout.

Bavlněný ubrus od značky Blomus je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít dokonalou tabuli. Díky svému designu, kvalitě i praktičnosti je skutečně nenahraditelným kouskem domácího textilu. Pokud se rozhodnete pro tento ubrus, budete s ním určitě spokojeni.

ubrus