Rubriky
BETTA

Světle šedá lenoška MICADONI MAMAIA – dokonalý odpočinek pro pravou stranu

Elegantní lenoška MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu. Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl. Opěrný polštářek zvedne úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš. Nechte se obklopit komfortem ve společnosti lenošky Mamaia.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Jemná světle šedá barva pro dokonalou relaxaci

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud hledáte dokonalý odpočinek pro pravou stranu, světle šedá lenoška MICADONI MAMAIA je pro vás tou pravou volbou. Barva přináší klid a harmonii do vašeho obývacího pokoje či ložnice. Budete se v ní cítit uvolněně a pohodlně.

světle šedá lenoška MICADONI MAMAIA

Vyšší komfort s opěrným polštářkem

Světle šedá lenoška MICADONI MAMAIA je nejen elegantní, ale také velmi pohodlná. Opěrný polštářek podpoří vaši páteř a zvýší komfort během vašeho odpočinku. Můžete si na ni zasednout s knížkou či časopisem a vychutnat si pohodovou atmosféru. Světle šedá barva přináší klid a uvolňuje mysl.

světle šedá lenoška MICADONI MAMAIA s opěrným polštářkem

Individuální volba čalounění pro vaše potřeby

Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Světle šedá lenoška MICADONI MAMAIA je vyráběna na zakázku a můžete si tak vybrat variantu, která se nejlépe hodí k vašemu interiéru. Nechte se inspirovat a vytvořte si svůj vlastní unikátní kousek, který bude plnit vaše představy o dokonalém odpočinku.

Objednejte si svého vlastního pravého odpočinkového partnera ještě dnes a dopřejte si dokonalý odpočinek s lenoškou MICADONI MAMAIA.

Odkaz na stránku produktu