Rubriky
BETTA

Tyrkysová krása: Kave Home Nolite 75 cm barová židle


Tyrkysová barová židle pro moderní interiéry

Tyrkysová barová židle Nolite od značky Kave Home perfektně vyladí moderně zařízené interiéry kuchyní i veřejných prostor barů či restaurací. Tento kousek nábytku nese v sobě stylovou eleganci, kterou ocení každý návštěvník.

Komfortní měkký sametový sedák

Při výběru barové židle je kromě designu důležité zohlednit i pohodlí. A právě to nabízí Kave Home Nolite 75 cm barová židle díky měkkému sametovému sedáku, který zajistí maximální komfort při posezení.

Černě lakovaná kovová podnož pro moderní vzhled

Vybrat si správnou barovou židli je otázkou vkusu. Pokud patříte mezi milovníky moderního designu a skandinávských trendů, Kave Home Nolite židle s černě lakovanou kovovou podnoží jsou pro vás tou správnou volbou. Vysoký lesk podnože krásně kontrastuje s tyrkysovou barvou sedáku a tvoří tak svěží kombinaci, která osvěží každý interiér.

Pohodlí a moderní design v jedné židli

Pohodlí a moderní design – to jsou židle Kave Home Nolite. Díky svému elegantnímu vzhledu a vysokému stupni pohodlí jsou vhodné pro každý interiér, od kuchyní po ty nejstylovější bary a restaurace. Svůj styl a vkus dokáží skvěle vyjádřit i díky malému detailu – nádherným tvarovaním na sedáku, který skvěle ladí se zbytkem židle.

Získejte svou vlastní tyrkysovou barovou zidli Kave Home Nolite 75 cm zde

Tyrkysová barová židle Kave Home Nolite 75 cm

Nebojte se vsadit na tento kousek nábytku od značky Kave Home a nechte se obklopit moderními trendy i ve vašem domově.