Rubriky
BETTA

Vyzkoušejte luxusní MT matraci KORFU s paměťovou pěnou ve velikosti 180×200 cm a tvrdosti H3


Vyzkoušejte luxusní MT matraci KORFU s paměťovou pěnou

Pohodlná pěnová matrace pro zlepšení krevního oběhu

MT matrace KORFU je ideální pro ty, kteří hledají lehkou a pohodlnou matraci. Vrchní vrstva této matrace je vyrobena z termoplastické pěny, což zajišťuje pocit lehké masáže a zlepšuje krevní oběh. Ortopedická pěna v této matraci snižuje tlak a nerovný povrch zlepšuje cirkulaci vzduchu. Tento typ pěny se doporučuje zejména lidem trpícím bolestmi zad. V jádře této matrace se nachází 7 zónová pěna, která zajišťuje dobré padnutí a podporu tělu.

Silné stránky matrace KORFU

Výhodou této matrace je její schopnost přizpůsobit se tvaru těla díky ortopedickým vlastnostem. Součástí matrace je kombinace visco pěny a vysoce elastické pěny, což zajišťuje dokonalou pohodlnost a odolnost proti deformaci.

Vlastnosti této matrace

Mezi další výhody této matrace patří plnohodnotně snímatelný potah díky ZIPu, ortopedické vlastnosti prospěšné pro náchylnou páteř a obsah 7 zónové pěny. Díky antibakteriálnímu a antialergickému povrchu této matrace jste chráněni před vznikem roztočů a jiných plísní. Matrace KORFU také obsahuje termoelastickou (paměťovou) pěnu, což zajišťuje dokonalé přizpůsobení tvaru těla. Nekaná textilie této matrace je odolná vůči klimatizaci a potah lze prát při šetrném praní na 40°C.

Pro vynikající pohodlí a odpočinek zvolte luxusní MT matraci KORFU s paměťovou pěnou ve velikosti 180x200cm a tvrdosti H3. Objednat si ji můžete na stránkách srovnavacnabytku.cz a užijete si skvělý spánek!